Bedriftsregister

Oversikt over bedrifter i Aure

Aure vekst har per i dag ikke et fullverdig bedriftsregister. Ta kontakt om noe er feil, eller om det er noen som skal legges til. Bedriftsregisteret oppdateres fortløpende. 

Bedriftsregister
Bedriftsregister
Bedrift Bransje e-post Telefonnummer
Aasen Maskin & Transport AS' post@aasen-maskin.com
Aure Maskin' auremaskin@hotmail.com
Aure Trelast post@auretrelast.no
Bioreg As' finn@bioreg.as
Cafeen As post@aurecafeen.no
Coop byggmix Aure' aure@byggmix.coop.no
Coop Marked Foldfjorden' foldfjorden@s-marked.coop.no
Coop Marked Tustna' tustna@marked.coop.no
Coop Prix Aure' aure@prix.coop.no
Gudvangen Bygg AS' ggudvangen@gmail.com
Energisparing' ortorset@online.no
Glomstad Bygg AS glo-bygg@frisurf.no
Gridsvåg Båt og Motor AS' post@gridsvaag.no
Murmester Geir Myren AS' post@murmestermyren.no
Romundset Transport AS' post@romundset.no
Marine Harvest' nils.ole.klevjer@marineharvest.com
Tjeldbergodden Servicesenter AS' post@s-wessel.no
Nils Krister Larsen nils@nklarsen.no
Nordmøre Transportservice AS aage@brbakk.no
Odd Skipnes (post@bvht.no) post@bvht.no
Strømsholm Fiskeindustri' post@stromsholm-fisk.no
Tustna.net AS' lars@tustna.net
Tømmervåg Tre AS firmapost@t-tre.no
Øyvilt AS' st-torse@online.no
Aure Rehab aud.bente.skar@helse-mr.no
Bravida kjell.arne.folde@bravida.no
Haltbakk bunkers tora@haltbakkbunkers.no
Hans Ramsvik hans@ramship.no
Johannes Torset johannes.torset@gmail.com
Kjetil Lagerstrøm kjetil@lagerstrom.no
Midtnorsk bygg og eiendom AS mn.byggogeiendom@gmail.com
NAV Aure ingeborg.johnsrud.dyrnes@nav.no
NEAS henningtorset80@gmail.com
Dirk Boedow dirkboedow@gmail.com
PM-studio judithpanameno@hotmail.com
Jostein Ålmo jostein@foldfjorden.no
Sagafisk kjell@sagafisk.as
Sagli Elektro torkil@saglielektro.no
Salmar Settefisk christine.elgen@salmar.no
Nordmøre Osteopati nordmoreosteopati@yahoo.com
Sørnes Marine og Industri jsornes@online.no
Tjeldbergodden Rensefisk oddarne@tbor.no
Stine Wulff Todal stinewulfft@hotmail.com
Tjeldbergodden Settefisk michael_fuelberth@gmx.net
Tor Arne Ulfsnes tor.ulfsnes@gmail.com
Torset Nordre torset.nordre@gmail.com
Trond Bergfall trond@trondbergfall.no
Tustna Ladestasjon tustnaladestasjon@gmail.com
Vean Bil post@veanbil.no

Kontaktinformasjon

Ivar Torset
Kultur- og Næringssjef
E-post
Mobil 979 67 260
Angelina Nordgård
Leder voksenopplæring og flyktningetjeneste
E-post
Telefon 71 64 76 37
Mobil 974 10 157

Åpningstider

Mandag - fredag:

08:00 - 15:15 (15.april-14.oktober)
08:00 - 15:45 (15. oktober - 14. april)

Adresse

Postadresse  

Aure kommune
Postboks 33
6689 Aure